Fondo auklėtiniai koncertuos su Klaipėdos kameriniu orkestru

Fondo auklėtiniai koncertuos su Klaipėdos kameriniu orkestru

Lapkričio 12 dieną, ketvirtadienį, 12 ir 18 val. „Žaismingos muzikos orkestras XVII“ sugrąžina gražią gabiausių vaikų muzikavimo su Klaipėdos kameriniu orkestru, vadovaujamu Mindaugo Bačkaus, tradiciją. Šį kartą su orkestru Klaipėdos koncertų salės scenoje pasirodys patys talentingiausi šalies jaunieji muzikos ir klasikinio baleto atlikėjai, kuriuos globoja Mstislavo Rostropovičius fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“.

Koncerte solo su orkestru pasirodys daug koncertuojantys ir jau ne vieną pergalę nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose laimėję jaunieji Lietuvos talentai: Tauragės muzikos mokyklos ir Vilniaus Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinės smuikininkės Agnė Gečaitė ir Ugnė Liepa Žuklytė, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje besimokantys pūtikai – obojininkas Pijus Paškevičius, klarnetininkai Rapolas Bartulis ir Stasys Makštutis, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos auklėtinė akordeonininkė Eglė Bartkevičiūtė, klaipėdiečiai pianistai Juozo Karoso muzikos mokyklos mokiniai Kristupas Klimkaitis ir Jokūbas Žvaliauskas bei M. K. Čiurlionio menų mokykloje besimokanti jaunoji balerina Rūta Karvelytė. 

Koncerto programoje: Domenico Cimarosa, Felix Mendelssohn, Henri Eccles, Isaak Berkovič, Nikolaj Silvanskij, Pablo de Sarasate, Romas Morkūnas.

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

Maloniai kviečiame!