Jaunieji talentai – tradiciniame koncerte Valdovų rūmuose

Jaunieji talentai – tradiciniame koncerte Valdovų rūmuose

Jau ketvirtus metus iš eilės Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas rengia jaunųjų šalies muzikos talentų koncertą, kuriame vienoje vietoje galima išgirsti fondo globojamus stipendininkus ir pripažinimą Lietuvoje bei užsienyje jau pelniusius fondo alumnus – jaunosios kartos profesionalius muzikus. Šiemet fondas pristato koncertą „Skamba šokiai“. Jo scena patikėta daug vilčių pateisinusiems perspektyviems jauniesiems muzikos talentams, pasižymėjusiems daugelyje respublikinių ir tarptautinių konkursų. Koncerto idėja – istorinių Vilniaus rūmų fone publikai pristatyti įspūdingą šokių programą – nuo senovinio šokio menueto iki šiuolaikinės klasikos – valso, tango ir t. t. Publika turės progą ne tik išvysti gabiausius šalies vaikus, kuriems talkins styginių kvartetas, bet ir pagerinti žinias apie šokius, kurių ne vienas kadaise buvo šokamas ir Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų menėse.

Atlikėjai – fondo globojami jaunieji talentai: Ugnė Katinskaitė (smuikas), Liepa Jurgutavičiūtė (smuikas), Agnė Gečaitė (smuikas), Rapolas Bartulis (klarnetas), Mantas Leonardo Lizzi (akordeonas) ir styginių kvartetas (Ramunė Grakauskaitė, Justina Klusienė, Ramunė Miknienė, Regina Rutkauskienė).

Koncerto programoje – Astoro Piazzollos, Claude’o Debussy, Camille’io Saint-Saënso, Carlo Maria von Weberio, Henryko Wieniawskio ir kitų kompozitorių kūriniai.

Renginys nemokamas. Daugiau informacijos - www.valdovurumai.lt