Skirkite 2 proc. talentingiausiems Lietuvos vaikams

Skirkite 2 proc. talentingiausiems Lietuvos vaikams

Kurkime šviesią Lietuvos ateitį kartu. Padėkime būsimiems kultūros, mokslo ir sporto lyderiams iškilti!

Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“ maestro asmenine iniciatyva buvo įkurtas 2003 m. Per 13 veiklos metų buvo išdalinta apie 650 tūkst. eurų paramos muzikai, mokslui ir sportui ypatingai gabiems vaikams, juos ugdantiems pedagogams, alumnams. Dalis lėšų skirta Vaikų ligoninei bei jos paramos fondui.

Fondo parama suteikė galimybę jo globotiniams mokytis garsiausiose Europos mokyklose, koncertuoti pasaulinio garso scenose, dalyvauti tarptautiniuose mokslo ir sporto renginiuose. Tarp fondo remtų ir remiamų 100 gabių Lietuvos jaunuolių – smuikininkė Dalia Kuznecovaitė, pianistė Gryta Tatorytė, klarnetininkas Žilvinas Brazauskas, matematikas Kęstutis Česnavičius, tenisininkas Ričardas Berankis, plaukikas Giedrius Titenis ir daug kitų.

„Galbūt po vieną galime nuveikti ne tiek daug, tačiau suvienytos mūsų pastangos gali pakeisti pasaulį. Darbo užteks visiems, ir veikti privalome nedelsiant!” – sakydavo maestro M. Rostropovičius. Pajusti šių žodžių galią gali visi: skirkime 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio ir prisidėkime prie kilnios misijos.


Kam bus panaudota Jūsų parama?

Visos surinktos lėšos bus skirtos tam, kad gabiausi Lietuvos jaunieji muzikos atlikėjai, sportininkai ir mokslininkai turėtų tinkamas galimybes tobulėti: naujų muzikos instrumentų, mokslinės literatūros įsigijimui, dalyvavimo tarptautiniuose muzikos konkursuose, meistriškumo pamokose, sporto stovyklose bei olimpiadose išlaidų padengimui ir kt.


Kaip skirti 2 proc. talentingiems Lietuvos vaikams?

1. Užpildykite prašymo FR0512 formą ir pateikite Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) iki 2016 m. gegužės 1 d.:

a) Elektroniniu būdu naudojantis El. deklaravimo sistema (EDS)

b) Tiesiogiai, įteikiant formą užklijuotame voke Jūsų miesto Valstybinės mokesčių inspekcijos skyriui

c) Prašymo formą užklijuotame voke išsiųsdami adresu: Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, 66257 Druskininkai

FONDO IDENTIFIKACINIS NUMERIS - 195761120

Daugiau informacijos: info@rostropovich.lt, www.rostropovich.lt, +370 620 27139