2004 -2012 metai

2012 

Danske banko  įsteigtomis premijomis apdovanoti mokytojai:

Benas Budvytis (matematika) /Vilniaus licėjus

Marytė Markevičienė (akordeonas) /Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokykla

Ina Paipalienė (plaukimas) /Panevėžio Žemynos pagrindinė mokykla

 

2010

Apdovanoti mokytojai:

Vytautas Narmontas (matematika)/Kretingos J. Pabrėžos gimn.
Eugenija - Janina Žemgulienė (biologija)/Mažeikių M. Račkausko gimn.
Janė Juzėnienė (lietuvių k.)/ Ukmergės „Šilo" vid. mokykla
Ala Tiščenko (chemija)/Vilniaus „Santaros" vid. mokykla
Nijolė Prascevičienė  (smuikas)/Šiaulių 1-oji muzikos mokykla
Vladimiras Bajevas  (boksas)/ Lietuvos olimpinis sporto centras

Virginijaus Adutavičiaus įsteigtomis premijomis apdovanoti mokytojai:

Laima Kvedaravičienė (chemija)/Rokiškio r. J. Tūbelio gimn.
Rūta Paulikienė (lietuvių k.)/Kretingos J. Pabrėžos gimn.
Audra Indrėkienė ir Klemas Indrėkus (lietuvių k.)/Radviliškio raj. Grinkiškio J. Poderio vid. mokykla

Danske banko  įsteigtomis premijomis apdovanoti mokytojai:

Vilius Mincevičius (chemija)/ Vilniaus Jėzuitų gimn.
Antanas Skūpas (matematika)/Vilniaus licėjus
Romualda Žilinskienė (lietuvių k.)/Mažeikių M. Račkausko gimn.
Virgilijus Tumavičius (fizika)/KTUG
Rasa Žemaitaitienė (chemija)/Vilniaus licėjus
Laimutė Ronkaitienė (lietuvių k.)/Skuodo „Bartuvos" vid. mokykla
Jurga Ališauskienė (biologija)/Vilniaus M. Biržiškos gimn.
Rasa Pranckūnienė (fizika)/Rokiškio „Romuvos" gimn.
Antanas Burkšaitis (informatika)/Šakių raj. Lukšių V. Grybo vid. mokykla

Danske banko  įsteigtomis premijomis bei Švietimo ir mokslo ministerijos įsteigtomis dovanomis apdovanoti mokytojai:

Benas Budvytis (matematika ir informatika)/Vilniaus licėjus
Leonas Narkevičius (matematika)/KTUG
Eugenijus Rudminas (fizika)/Vilniaus licėjus
Birutė Maciulevičienė (chemija)/KTUG
Bronius Skūpas (informatika)/Vilniaus licėjus
Rima Grabauskienė (chemija)/Klaipėdos Ąžuolyno gimn.
Danutė Aleksienė (fizika)/Vilniaus licėjus
Alyda Daulenskienė (biologija)/Vilniaus licėjus

 

2009 metais nuspręsta nominuoti simbolinį visų Lietuvos vaikų mokytoją-

Audrių  Rakauską - "Gustavą", LTV laidos "Gustavo enciklopedija" kūrėją,

už svarų indelį į jaunosios kartos visapusišką švietimą bei pagarbos žinioms ugdymą.

 

2008

Apdovanoti mokytojai:

Ričardas Jankauskas (etika)/ Vilniaus licėjus
Vitalijus Žemaitis (klarnetas)/ Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija
Žilvinas Ovsiukas (plaukimas)/ Anykščių kūno kultūros ir sporto centras
Rasa Moroz (plaukimas)/ Vilniaus vandens sporto mokykla

Virginijaus Adutavičiaus įsteigtomis premijomis apdovanoti mokytojai:

Vytautas Narmontas (matematika)/ Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija
Janė Liutkienė (chemija)/ Alytaus Vidzgirio vid. mokykla
Laimutė Ronkaitienė (lietuvių k.)/ Skuodo Bartuvos vid. Mokykla
Irena Meldaikienė (fortepijonas)/ Anykščių muzikos mokykla
Kęstutis Šapka (lengvoji atletika)/ Vilniaus m. sporto mokykla

RST  įsteigtomis premijomis apdovanoti mokytojai:

Leonas Narkevičius (matematika)/ Kauno technologijos universiteto gimnazija
Benas Budvytis (informatika ir matematika)/ Vilniaus licėjus
Eugenijus Rudminas (fizika)/ Vilniaus licėjus
Birutė Maciulevičienė (chemija)/ Kauno technologijos universiteto gimnazija
Alyda Daulenskienė (biologija)/ Vilniaus licėjus
Danutė Aleksienė (fizika)/ Vilniaus licėjus
Antanas Skūpas (matematika)/ Vilniaus licėjus
Rima Grabauskienė (chemija)/ Klaipėdos m. „Ąžuolyno“ gimnazija

SEB banko  įsteigtomis premijomis apdovanoti mokytojai:

Nijolė Daubaraitė (chemija)/ Vilniaus Žirmūnų gimnazija
Genovaitė Meinorienė (fizika)/ Mažeikių Gabijos gimnazija
Irena Bagdonienė (matematika)/ Vilniaus licėjus
Bronius Skūpas (informatika)/ Vilniaus licėjus
Eugenija-Janina Žemgulienė (biologija)/ Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
Romualda Žilinskienė (lietuvių k.)/ Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
Vitalija Zaleckaitė (fizika)/ Vilniaus „Juventos“ gimnazija
Audra Indrėkienė, Klemas Indrėkus (lietuvių k.)/ Radviliškio raj Grinkiškio Jono Poderio vid. mokykla

 

2007

Mokytojai dalykininkai:

1. Benas Budvytis (informatika,matematika)
Vilniaus licėjus
2. Leonas Narkevičius (matematika)
KTUG
3. Danutė Aleksienė (fizika)
Vilniaus licėjus
4. Antanas Skūpas (matematika)
Vilniaus licėjus
5. Alyda Daulenskienė (biologija)
Vilniaus licėjus
6. Eugenijus Rudminas (fizika)
Vilniaus licėjus
7. Birutė Maciulevičienė (chemija)
KTUG
8. Elvyra Augustinavičienė (lietuvių filologija)
Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla
9. Irena Bagdonienė (matematika)
Vilniaus licėjus
10.Ala Tiščenko (chemija)
Vilniaus Santaros viurinė mokykla
11.Rima Grabauskienė (chemija)
Klaipėdos Ąžuolyno gimnazija
12.Vitalija Zaleskaitė (fizika)
Vilniaus „Juventos“ gimnazija

 Virginijaus Adutavičiaus įsteigtomis premijomis apdovanoti mokytojai dalykininkai:

1. Eugenija Žemgulienė (biologija)
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
2. Laimutė Vaitkevičienė (lietuvių filologija)
Pasvalio r. Joniškėlio G.Petkevičaitės-Bitės gimnazija
3. Genovaitė Meinorienė (fizika)
Mažeikių „Gabijos“ gimnazija
4. Nijolė Daubaraitė (chemija)
Vilniaus Žirmūnų gimnazija
5. Audra Indrėkienė
Klemas Indrėkus (lietuvių filologija)
Radviliškio r. J.Poderio vidurinė mokykla

Muzikos mokytojai:

1.Liudmila Kašėtienė (fortepijonas)
Šilutės meno mokykla
2.Gabrielė Kondrotaitė (fortepijonas)
Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla
3.Robertas Beinaris (obojus)
B.Dvariono muzikos mokykla

Treneriai:

1. Irina Katinienė (gimnastika)
Vilniaus gimnastikos mokykla
2. Vaclovas Kidykas (lengvoji atletika)
Kauno sporto mokykla „Viltis“
3. Danutė Skirmantienė (lengvoji atletika)
Vilniaus lengvosios atletikos mokykla 


2006 m. mokytojams dalykininkams premijas įsteigė p.Virgilijus Adutavičius.

Mokytojai dalykininkai:

1. Elvyra Augustinavičienė (lietuvių k. ir literatūra)
Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla

2. Rima Grabauskienė (chemija)
Klaipėdos Ąžuolyno gimnazija

3. Joana Grigaitienė (lietuvių k. ir literatūra)
Varėnos Ryto vidurinė mokykla

4. Janina Liutkienė (chemija)
Alytaus Vidzgirio vidurinė mokykla

5. Aloyzas Lukavičius (fizika)
Plungės Ryto pagrindinė mokykla

6. Genovaitė Meinorienė (fizika)
Mažeikių Gabijos gimnazija

7. Vytautas Narmontas (matematika)
Kretingos J.Pabrėžos gimnazija

8. Ala Tiščenko (chemija)
Vilniaus Santaros vidurinė mokykla

9. Laimutė Vaitkevičienė (lietuvių k. ir literatūra)
Pasvalio raj. Joniškėlio G.Petkevičaitės – Bitės vidurinė mokykla

10. Romualda Žilinskienė (lietuvių k. ir literatūra)
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

Muzikos mokytojai:

1. Milda Lapėnaitė (fortepijonas)
Nacionalinė M. K.Čiurlionio menų mokykla

2. Arūnas Palšauskas (violončelė)
Nacionalinė M. K.Čiurlionio menų mokykla

3. Jonas Urba (smuikas)
Nacionalinė M. K.Čiurlionio menų mokykla

Treneriai:

1. Irina Katinienė (gimnastika)
Vilniaus gimnastikos mokykla

2. Vaclovas Kidykas (lengvoji atletika)
Kauno sporto mokykla „Viltis“

3. Danutė Skirmantienė (lengvoji atletika)
Vilniaus lengvosios atletikos mokykla

 

2005 

Mokytojai - dalykininkai:

Antanas Skūpas, Vilniaus gamtos ir tiksliųjų mokslų licėjus, matematika

Benas Budvytis, Vilniaus gamtos ir tiksliųjų mokslų licėjus, informatika

Danutė Aleksienė, Vilniaus gamtos ir tiksliųjų mokslų licėjus, fizika

Alyda Daulenskienė, Vilniaus gamtos ir tiksliųjų mokslų licėjus, biologija

Elvyra Augustinavičienė, Ukmergės Dukstynos vidurinė mokykl, lietuvių k.

Genovaitė Meinorienė, Mažeikių Gabijos gimnazija, fizika

Joana Grigaitienė, Varėnos Ryto vidurinė mokykla, lietuvių k.

Jūratė Galinauskienė, Palangos Senoji gimnazija, lietuvių k.

Klemas Indrėkus, Radviliškio r. Grinkiškio J. Poderio vid. mokykla, lietuvių k.

Leonas Narkevičius, Kauno technologijos universiteto gimnazija, matematika

Laimutė Marinskienė, Biržų Saulės gimnazija, chemija

Vilius Mincevičius, Vilniaus gamtos ir tiksliųjų mokslų licėjus, chemija

Nijolė Naujokienė, Kėdainių Atžalyno vidurinė mokykla, biologija

Rytas Tamašauskas, Kėdainių r. Akademijos vidurinė mokykla, lietuvių k.

Vidas Kudzmanas, Vilniaus A. Vienuolio gimnazija, fizika

Vytautas Narmontas, Kretingos J.Pabrėžos gimnazija, matematika

 

Muzikos mokytojai:

Undinė Jagėlaitė, Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų gimnazija, smuikas

Beata Marija Šmidtienė, Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų gimnazija, smuikas

Jūratė Teresė Karosaitė, Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų gimnazija, fortepijonas

Birutė Kumpikienė, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, fortepijonas

Vitalius Žemaitis, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija, klarnetas

 

Treneriai:

Edmundas Norvilas, Klaipėdos sporto centras, lengvoji atletika

Žilvinas Ovsiukas, Anykščių kūno kultūros ir sporto centras, plaukimas

Ruslanas Vartanovas, Lietuvos olimpinis sporto centras, graikų romėnų imtynės

Ema Vielavičiūtė, Šiaulių plaukimo mokykla "Delfinas", plaukimas

Vytautas Juchnevičius, Lietuvos olimpinis sporto centras, dviračiai

 

2004 

Alyda Daulenskienė,  biologija VTGTM licėjus
Zita Grinienė, biologija, Panevėžio 5-oji vid. m-la
Leonas Narkevičius, matematika, KTU Gimnazija
Antanas Skūpas, matematika, VTGTM licėjus
Vytautas Narmontas, matematika, Kretingos J. Pabrėžos gimnazija
Irena Bagdonienė, matematika, VTGTM licėjus
Benas Budvytis, informatika, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
Audra Indrėkienė, Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio raj. Grinkiškio Jono Poderio vid m-la
Klemas Indrėkus, Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio raj. Grinkiškio Jono Poderio vid m-la
Vilius Mincevičius, chemija, VTGTM licėjus
Nijolė Daubaraitė, chemija, Vilniaus Žirmūnų gimnazija
Vilma Mikalainytė, chemija, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija
Genovaitė Meinorienė , fizika, Mažeikių “Gabijos” gimnazija
Danutė Aleksienė, fizika, VTGTM licėjus
Vidas Kudzmanas, fizika, VTGTM licėjus
Vita Zaleckaitė, fizika, Vilniaus “Juventos” gimnazija
Danutė Usorytė, fizika, Vilniaus Žirmūnų gimnazija